عملکرد اسفند ماه ۱۳۹۸

  • 454
  • Admin
  • جمعه 20 فروردین 1400

🌷عملکرد اسفند ماه ۱۳۹۸ انجمن کیمیا ( زمانی که دفتر انجمن به طور رسمی شروع به کار کرده است )  🌷

با  سپاس فراوان از شما نیک اندیشان و نیکوکاران که  حامی کودکان نیازمند کلیوی کیمیا هستید  و تبریک پیشاپیش نوروز باستانی ، گزارشی تیتر وار از عملکرد اسفند ماه 98 انجمن کیمیا  که با همت و یاری شما بزرگواران انجام شد را  جهت استحضار خدمت شما بیان میکنم  : 

۱. کمک هزینه دارویی به مبلغ سه میلیون تومان ( از آذر ماه و قبل از شروع به کار رسمی دفتر انجمن هر ماه ۳ میلیون تومان کمک هزینه دارویی پرداخت شده است ) 
۲. تهیه کاتتر همودیالیز به مبلغ دو میلیون و دویست هزار تومان 
۳. کمک هزینه انجام آزمایش به مبلغ سیصد هزار تومان 
۴. تهیه ۳ دستگاه فشارسنج دیجیتال به مبلغ یک میلیون تومان برای کودکانی که فشار خون بالا داشتند و هزینه تامین دستگاه فشارسنج را نداشتند. 
۵. تهیه ۸۰ عدد  لباس ۱۵۰ هزارتومانی،  مبلغ کل دوازده میلیون تومان 
۶. تهیه ۸۰ عدد کفش ۷۰ هزارتومانی، مبلغ کل پنج میلیون و ششصد هزار تومان 
( هزینه البسه و کفش ها مستقیما توسط نیک‌اندیشان محترم جناب نیکباف و مهربانوان کلاهان تامین شده است) 
۷. تهیه ۸۰ کیسه برنج ۱۰ کیلویی جمعاً به مبلغ شش میلیون و دویست هزار تومان 
۸. تهیه یک هزار و ۱۰۰ عدد ماسک به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان جهت بیماران و خانواده هایشان ( مستقیما توسط جناب خرم دل تهیه شده است و ۱۰۰ عدد ماسک اهدایی از مسجد امام سجاد (ع) 
۹. هزینه ایاب و ذهاب کودکان دیالیزی به مبلغ سیصد هزارتومان 
۱۰. تهیه ۱۰۰ صندوق کوچک جهت  نذورات و هدایا به مبلغ ۳ میلیون و پانصد هزار تومان  
۱۱. تهیه چهار صندوق بزرگ جهت نذورات و هدایا به مبلغ یک میلیون تومان ( هزینه صندوق ها ؛کوچک و بزرگ؛ مستقیما توسط جناب نیکباف پرداخت شده است ) 
12. تهیه یکصد  عدد تقویم رومیزی به مبلغ هفتصد هزار  تومان ( هر تقویم به نفع انجمن کیمیا به فروش خواهد رسید) 
 🍃 برای بسیاری از کودکان نیازمند بیمار کلیوی در انجمن کیمیا پرونده تشکیل شده است و نوع و میزان  کمک ها در پرونده آنان ثبت شده است. 
 
از تمام عزیزان حامی که به طرق مختلف تمایل به همکاری نمودند ( امور آموزشی،  امور هنری ، انجام مشاوره های تغذیه و روانپزشکی ، خدمات تایپ و چاپ و ....نیز بسیار ممنونم . اگر چه که به دلیل بحران کرونا موفق به انجام بسیاری از برنامه های انجمن نشدیم که با یاری خدا در سال آینده و با یاری شما عزیزان انجام خواهد شد.  

عزیزان حامی انجمن کیمیا ، انجام این امور و نشاندن  لبخند و شادی بر لب و قلب کودکان و خانواده هایشان  میسر نمیشد مگر با همراهی  شما که خود مظهر عشقید و از دیار مهربانی. مهر و محبت شما را پاس می داریم و برایتان بهترین ها را آرزو داریم . 

همچنین از همیاران محترم داوطلب ( جناب سرهنگ  شجاع، خانم ها بیدختی،  فرشی ،  توکلی،  عابدی،  رحمتی و  وحدتی ،) که صمیمانه و خالصانه در دفتر انجمن خدمت رسانی کردند ،  خانم مهندس امیری و جناب مهندس قند ریز  جهت تهیه وب سایت و امور کامپیوتر، خانم ها  کابلی ،  معینی و  سازوار امور تایپ ، سرپرستاران محترم بخش نفرولوژی و دیالیز خانم ها مهذب، معین ، سالمیان   که صمیمانه و با عشق تمام در دفتر انجمن کیمیا خدمت رسانی کردند و تمام مدت همراه ما بوده و خواهند بود تشکر میکنم. و نیز از حمایت های همیشگی جناب دکتر خدایی رئیس هیات مدیره انجمن و همراهی بی دریغ اعضا هیات مدیره ( خانم عطار، خانم کلاهان ، خانم عبدالهی، خانم بخشی ، جناب نیکباف، جناب مهندس دانشور و جناب دکتر نوری فرد ) سپاسگزارم. 

با افتخار در خدمت شما مهربانان  در  سال ۱۳۹۹ جهت  خدمت رسانی بیشتر  به کودکان نیازمند کلیوی خواهیم بود. 
مهرتان روز افزون و قلب هایتان شاد. 
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

با احترام و ارادت 
دکتر فاطمه قانع 
مدیر عامل و نائب رئیس انجمن حمایت از کودکان کلیوی کیمیا

ارسال دیدگاه